NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Sport > 23. 05. 2010 Sokol Všestary – SK Úvaly B, komentář k zápasu.
d465

23. 05. 2010 Sokol Všestary – SK Úvaly B, komentář k zápasu.

23. 05. 2010 Sokol Všestary – Úvaly B 2:6 (1:4). Fotbalové utkání okresního přeboru.

Zápas pohledem trenéra Petra Kostky:

Hrát na hřišti posledního nebylo jednoduché. Otřepaná fráze z ligy „ Body jsou povinností“ jsme splnili, ale stejně tak platí, že na zápase jako celku nebylo nic k dívání.
Kluci byli na zápas připravení na 100% a tak jsme taky po dvaceti minutách vedli 4:0, pravda taky první dvě branky padali na vrub domácího „rádoby“ brankaře, ale jinak jsme byli u všeho dřív a střed hřiště byl díky vydařeným kombinacím. Následovala pasáž, kde jsme se chytli na rozptylování od soupeře a pomezního a řešilo snad vše… to se muselo „líbit“ hlavně našim fanynkám, kteří nás doprovázejí už na každý zápas a výborně se bavili. Bohužel nás to opravdu rozhodilo a výsledkem byla penalta u nás! I nepokrytí střelce před druhou brankou domácích.
Druhá půle byla taky podprůměrná. Z naší strany se mi líbily rychlé kombinace s přenesením hry. A z takto vzniklých mnoha šancí jsme dvě proměnili. Posledních dvacet minut zápasu už bylo rozhodnuto, stav 6 : 2 a já se těšil, jak rychle odtud odjedeme, protože takové chování většiny domácích hráčů a pomezního (ten už v první půli vešel do cesty probíhajícímu Tesimu a v druhé půli po naší šesté brance odešel z lajny přes hřiště a zastavil ve hře balon. Ještěže ho sprintující R. Časta těsně minul!) uvidíte jen na pár hřištích v okresu…

Foto: Petr Kostka.
Pokračování fotografií: petakosticka.rajce.idnes