NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Sport > Velká cena města Úval startuje i tento rok
e552

Velká cena města Úval startuje i tento rok

Horská kola a koncert kapely Medvěd 009 v Úvalech již popáté

Na poslední srpnovou sobotu je naplánován závěrečný závod Újezd.net „Seriálu tří závodů pro Zdraví“. Přijďte se zúčastnit 5. ročníku Velké ceny města Úval v sobotu 27. 8. a rozhodně nebudete litovat. O kulturní tečku se postará kapela Medvěd 009, která vystoupí při večerním koncertě zdarma. Záštitu nad závodem převzal starosta Úval MUDr. Jan Šťastný.

Program začíná závodem dětí v 10.00 hodin a poslední se na trať vydají muži ve 13:30. Start a cíl probíhá na hřišti u kostela. K dopravě můžete využít ideálního spojení vlakem, parkování bude zajištěno.

Již tradičně se na technickém lesním okruhu v prostoru Na Vinici utkají špičkoví cyklisté s hobby sportovci. Závodu se může zúčastnit každý, již nyní je možné se přihlásit na internetové stránce www.triprozdravi.cz. Když to stihnete do 25. 8. zaplatíte za startovné pouze 250 Kč, jinak bude možnost přihlášení také přímo na místě. Na speciálním, kratším a jednodušším, okruhu si budou moct zasoutěžit děti do 14 let, a pro ty nejmenší bude připraven dětský program. V rámci akce proběhne doprovodný závod v tricích na kole (Dirt Jump) a exhibice v cyklotrialu, kdy se borci pokusí překonat rekordy ČR v různých disciplínách. Na programu bude i další zajímavý doprovodný program – návštěvníci si budou moct vyzkoušet adrenalinové aktivity, lanové překážky nebo masáže zdarma. Velká cena města Úval je mnohem víc než obyčejný cyklistický závod, proto byste rozhodně neměli chybět. Po slavnostním vyhlášení, proběhne bohatá tombola a pak již vystoupení známá úvalská kapela Medvěd 009 a následně Zpětná Vazba.

Přijďte si užít konec prázdnin spolu s kamarády a dětmi do Úval u Prahy, nudit se rozhodně nebudete. www.triprozdravi.cz

Fotografie: Roman Kurucz
Text: o. s. „Seriál tří závodů pro Zdraví“

Fotografie ze závodů z minulého roku: Velká cena města Úval, rok 2010

Odkazy na stránky:
www.triprozdravi.cz – „Seriál 3 závodů pro zdraví“


Zvětšit mapu