NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Kultura a jiné > Divokej Bill slaví 1000. koncert kariéry
D.B. 1000

Divokej Bill slaví 1000. koncert kariéry

Úvalská skupina Divokej Bill 9. září oslaví svůj 1.000. koncert kariéry. Speciální jubilejní koncert Divokej Bill odehraje, jak jinak než v rodných Úvalech u Prahy, kde kapela před čtrnácti lety vznikla.

U příležitosti 1.000. koncertu už nyní na webových stránkách a Facebooku Divokýho Billa probíhají dvě soutěže o lístky. V první pod jménem „Popřej Divokýmu Billovi k 1000. koncertu“ mohou fanoušci posílat krátký videopozdrav kapele. Nejoriginálnější videopozdrav vyhraje 2 vstupenky na koncerty Divokého Billa navěky (!). V druhé soutěži „Poklad“ každý týden, vždy před víkendem, jeden z členů Divokýho Billa schová někde na Zemi dva lístky na 1000. koncert a na stránkách pak vyvěsí souřadnice. Kdo lístky najde, jde zadarmo. V den koncertu budou takto v okolí Úval ukryty 4 lístky pro větší partu hledačů.

Divokej Bill na přípravě jubilejního 1.000. koncertu pracuje již několik měsíců. Dává si záležet na celkovém pojetí koncertu, videoprojekcích, choreografii, výzdobě pódia a areálu, zvuku, světlech a prostředí pro návštěvníky. Koncert se uskuteční na házenkářském hřišti TJ Sokol Úvaly. (Vstup z nám. Arnošta z Pardubic. 8 min. chůze od vlakového nádraží Úvaly, na trati Praha-Kolín-Pardubice). Areál bude otevřen od19:00 hod.

Videopozvánka na 1000 koncert DB:
[youtube AT9erEcUk2g]

Ve 20:00 hod výroční večírek započne mladá perspektivní předkapela Koblížci ze Šumperku. Ve 21:00 hod Divokej Bill odstartuje dvouhodinový koncert. Zahraje největší hity z nedávno vyšlého Best of UNISONO, tak jak je vybrali fanoušci prostřednictvím hlasování na webu. Kapela slibuje také dvě dosud nevídané a neslýchané písně. Nebudou chybět ani hosté gratulanti. Účast přislíbilo mnoho známých i méně známých tváří, kamarádů hudebníků napříč českou hudební scénou. Konec koncertu je ohlášen zhruba na 23. hodinu. Poté začne afterparty DJ Divokýho Billa.

1.000. koncertem Divokej Bill završí letošní koncertní činnost v České republice a zavítá už jen ke slovenským sousedům. Na tuzemských pódiích se Divokej Bill objeví až v roce 2012.

Předprodej vstupenek na 1.000 koncert Divokýho Billa na Ticketsforpeople.cz, Ticketstream.cz, pro Úvaláky a blízké okolí trafika na náměstí Arnošta z Pardubic č.p. 18. (otevřeno 6-15 h) a v Orange clubu v Husově ulici č.p. 81 (otevřeno od 17-02 h). Cena předprodej, 250,- + poplatky , na místě 300,-. Vše jednoduše zjistitelné na www.divokejbill.cz.

Pro přespolní návštěvníky je k dispozici vyhrazené místo pro stanování či případně je možné využít nabídky ubytování v přilehlém hotelu Sokol.

wWw stránky: www.divokejbill.cz