NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Cestovaní > Stavitel a Regiony 2013, VLL Lysá nad Labem
vll

Stavitel a Regiony 2013, VLL Lysá nad Labem

Stavitel a Regiony 2013

Na výstavišti v Lysé nad Labem proběhne od 15. do 17. února již devatenáctý ročník národní výstavy stavebních materiálů a technologií Stavitel 2013. Návštěvníci, a to jak z řad odborníků, tak z řad drobných stavebníků či chalupářů, se mohou těšit na průřez nabídkou komodit stavebního průmyslu včetně nejaktuálnějších novinek. Zajímavé srovnání proběhne především u vystavovatelů z řad výrobců oken, dveří a zdících materiálů. Návštěvníci budou moci porovnat dřevěná, plastová i hliníková okna, dozví se jejich výhody i nevýhody. Zajímavé bude i porovnání zdících materiálů, dle informací od samotných vystavovatelů, budou vystaveny všechny dostupné na tuzemském trhu.

Tradiční soutěže učňů v oborech zedník a instalatér se v letošním roce zúčastní více jak 10 soutěžních družstev. Předvedou praktické dovednosti, které načerpali během svého studia a návštěvníci budou moci porovnat úroveň jednotlivých soutěžních družstev v hale A1.

NOVINKY 2013 PŘI VÝSTAVĚ STAVITEL
Firma Sumi servis, která se zabývá prodejem a montáží všech druhů podlahových krytin, prodejem chemie a příslušenství a renovací podlah, představí novou kolekci vinylových podlah a oblíbené laminátové podlahy.

Nabízíme k ohodnocení i novinku firmy IZOBLOK ČR – dřevocementové tvárnice Izoblok s tepelnou izolací blok pro EPD.
Ve společnosti Plastic-al Vám vystavovatel nabídne kompletní sortiment garážových vrat, bran, plotů a stínící techniky včetně následné montáže a servisu. Zajistí Vám celou zakázku od objednávky až po vlastní realizaci a montáž.
Firma Bazénplast nabídne pro milovníky plavání bazény a čistírny odpadních vod.

vll_lysa

Souběžně se Stavitelem se již podvanácté v Lysé sejdou vyznavači cestovního ruchu na společné výstavě měst, obcí, mikroregionů a podnikatelů z celé České republiky.

Výstava Regiony České republiky přinese návštěvníkům, kterých v loňském roce přišlo víc jak deset tisíc, pestrou paletu nabídky domácího cestovního ruchu, cykloturistiky, agroturistiky, přírodních zajímavostí, architektonických památek, ubytovacích a stravovacích zařízení, ale i regionálního rozvoje, příkladů prospěšného sdružování obcí a měst do mikroregionů a svazků, aktivit MAS či projektů čerpání finančních zdrojů z programů Evropské unie.
V doprovodném programu se budete moci setkat s kronikáři a shlédnout programové bloky představující zajímavosti v regionech, divadelní představení a výstavu kostýmů.

Výstavy Stavitel a Regiony budou otevřeny od pátku 15. do neděle 17. února vždy od 9 do 17 hodin.

Text: Výstaviště v Lysé nad Labem

Stránky Výstaviště v Lysé nad Labem: www.vll.cz