NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Zajímavosti > Flag Counter – statistika návštěvnosti a její využití
vlaječky států odpovídají všem návštěvám v průběhu tří let.
vlaječky států odpovídají všem návštěvám v průběhu tří let.

Flag Counter – statistika návštěvnosti a její využití

Flag Counter je statistika návštěvnosti webových stránek. Slouží ke sledování přístupů podle států, ze kterých návštěvníci přicházejí.

Na adrese www.flagcounter.com si vygenerujete kód, který následně umístíte do vaší stránky. Počítadlo je možné nakonfigurovat podle vlastních potřeb (počet zobrazených států, množství sloupců, či barevná varianta).

Generování vlastního kódu na FlagCounter.com

Generování vlastního kódu na FlagCounter.com

Na našem webu www.ouvaly.cz jsme i mi vyzkoušeli tuto službu, kdy jsme měli html kód umístěn několik let.

V celkové statistice se pochopitelně na prvním místě umístila Česká republika, na druhém však Slovensko, kde je výhoda jazykové srozumitelnosti, předběhly Spojené státy. Na dalších místech, s podstatně menší návštěvností, se umístilo: 4. Německo, 5. Velká Británie, 6. Nizozemí, 7. Francie.

Kromě článků a fotografií, vztahujících se ke sportovním a kulturním událostem v našem městě, máme na stránkách i rubriky (především Cestování), které mohou být zajímavé právě i pro cizí návštěvníky, kteří se k nám dostávají z různých internetových vyhledávačů.

Fotodokumenty od nás, ale i od našich přispěvatelů, pokrývají opravdu téměř celý svět: Slovensko (Vysoké Tatry), Španělsko (Barcelona, Ronda, Granada), Německo (Speyer, Bremerhaven, Munster, Sinsheim), Řecko (Kréta, Rhodos, souostroví Kyklady), Maďarsko (Budapešť), Francie (Paříž, Park Disneyland, Štrasburk, Korsika), Velká Británie (Londýn, Gibraltar), Nizozemsko (Maastricht), Černá Hora (Skadarské jezero), Litva, Lotyšsko, Estonsko, Thajsko, Peru, Ekvádor, Itálie (Benátky), Polsko (Krakov, Wieliczka), Čína (Peking, Zhouzhuang, Hongkong, Xi´an, Shanghai, Suzhou), Nový Zéland (Auckland), Island, Maroko, Rumunsko, Bulharsko, Turecko, Sýrie, Kambodža, Vietnam, Libanon, Nepál…

Za zasílání a možnost zveřejnění jejich článků a fotografií z cest našim přátelům a známým ještě jednou moc děkujeme.

Fotografie a text: Roman Kurucz
FLAGcounter.com