NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Podmínky inzerce

Podmínky inzerce

Podmínky inzerce

Chtěli bychom Vám tímto nabídnout prezentaci vaší firmy na našich internetových stránkách www.ouvaly.cz.
Ty přinášejí pravidelné informace a reportáže z města Úvaly a okolí.

Webové stránky existují od měsíce března roku 2006 a od té doby je shlédlo více jak 170 000 návštěvníků, měsíční průměrná návštěvnost se během roku pohybuje kolem čísla 3500.
Kromě fotoreportáží, které jsou jádrem našich stránek, jsme nově začali zařazovat také pravidelná krátká videa ze sportovních a kulturních akcí.

Jedná se o umístění reklamního banneru vpravo na stránce, který odkazuje na váš firemní web.
Cena za měsíční zobrazení banneru velikosti 88 x 31 px na stránce vpravo v reklamní sekci je 170,- Kč + DPH 20%. Při platbě na období nejméně půl roku vám poskytneme slevu 5%, při objednávce na celý rok je poté sleva 10% (většina firem využívá tuto roční variantu).
Termín uveřejnění (platba) se počítá vždy až od data umístění reklamy.

Firemní odkazy se zobrazují na všech našich stránkách – celkově se tedy Vaše reklama může zobrazit na více jak 700 našich jednotlivých podstránkách, zároveň samozřejmě automaticky vždy u všech nových článků.

V případě vašeho zájmu, nebo případných dotazů se prosím ozvěte na náš e-mail info@ouvaly.cz, nebo telefonicky na čísle 608 618 209.
Pokud nemáte vlastní banner odpovídající dané velikosti (88 x 31 px), můžeme vám ho vytvořit za jednorázovou cenu 100,- Kč + DPH 20%.

za www.ouvaly.cz
Roman Kurucz