NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Sport > SK Úvaly B – FK Dobřejovice A 6:1 (3:1), fotografie a komentář k zápasu, část I.
d401

SK Úvaly B – FK Dobřejovice A 6:1 (3:1), fotografie a komentář k zápasu, část I.


16. 05. 2010 SK Úvaly B – FK Dobřejovice A 6:1 (3:1). Branky: 7“ vlastní, 42“ P. Tesař, 45“ R. Majrych, 75“ R. Vojtěch, 84“ P. Chalupník, 86“ F. Kokeš – 5“ hosté.

Zápas pohledem trenéra Petra Kostky:

Výborný výsledek! Nakonec to bylo lehčí než jsem čekal. Před zápasem jsem řešil nečekané zdravotní potíže dvou stabilních opor Hanáka a T. Čermáka. Díky širokému a kvalitnímu kádru jsem po pár minutách měl rozhodnuto.
V první půli jsme si začátek zkomplikovali zbytečně takřka vlastní brankou, ale mi už umíme otáčet zápasy, takže jsem jednoznačně klukům věřil. Po brance jsme hned byli aktivní po celém hřišti a myslím, že objektivně jsme měli více ze hry , ale branku nám dát nešlo až nám pomohl vlastní gól obránce Dobřejovic. Nicméně už jsme určitě byli lepším týmem v poli. Hosté hrozili po standartkách nebo rychlém útoku přes naší levou stranu. Za stavu 1:1 nadvakrát kryl vyloženou šanci zblízka R. Havel a trestné kopy šli vysoko nad… Hosté se dál snažili , ale myslím, že jsme jejich útoky zastavovali ještě před vápnem a pod tlak jsme se nedostali.
Druhou půli jsme na 100% reagovali na změnu taktiky Dobřejovic s přesunem stopera na hrot útoku, stopeři „Dany“ a Honza hráli výborně pozičně. H. Jůn vysokého útočníka ani jednou nepustil do zakončení a navíc za stavu 3:1 po sérii tří rohů zblokoval „Dany“ tvrdou ránu zblízka u naší levé tyče na roh, která byla poslední vyloženou šancí hostů na vrácení do hry.
Byla to paráda, která se musela všem líbit. Důležité vítězství, ale upozorňuji, že stále máme ještě pět zápasů do konce sezony a musíme hrát dál zodpovědně a naplno.

Foto: Roman Kurucz.
II. část fotografiií: www.ouvaly.cz
Další komentář k zápasu: www.skuvaly.cz