NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Sport > Pohodový duatlon v Újezdě nad Lesy
g819

Pohodový duatlon v Újezdě nad Lesy

Pohodový duatlon v Újezdě nad Lesy

Sportovní den, plný pohodových závodů pro celou rodinu a bohatého doprovodného programu, můžete zažít v rámci akce Warmpeace Újezdský duatlon. Pořadatelé myslí i na ty nejmenší. Kratší variantu závodu si budou moct zkusit děti od 6 do 14 let a nedílnou součástí bude závod pro nejmladší děti do 6 let a pestrý dětský program. Závod bude hostit Újezd nad Lesy v neděli 17. 4. 2011.

Umíte běhat a jezdit na kole? Pak víc nepotřebujete a můžete se závodu zúčastnit. Tratě jsou nenáročné a zvládne je každý. Jako závodníci si budete moct užít špičkový sportovní servis včetně čipové časomíry, masáží zdarma a občerstvení. Při včasném přihlášení zaplatíte za startovné pouhých 150 Kč. Přihlásit se můžete, třeba i s Vaším potomkem, na www.triprozdravi.cz již nyní. Divákům zprostředkuje situaci na trati zkušený moderátor a bude pro ně připraven i zajímavý doprovodný program. Závod svou účastí zpestří Černí koně – paracyklistický tým, který svou činností pomáhá handicapovaným sportovcům a na nějž směřuje také část výtěžku akce.

Závod je prvním ze série Újezd.net „Seriálu tří závodů pro Zdraví“. Na účastníky všech závodů čeká na posledním závodě tombola s hodnotnými cenami. Více informací na www.triprozdravi.cz.

fotografie a text: www.triprozdravi.cz