NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Kultura a jiné > Mámy v Úvalech
968920_607758132577261_551347420_n

Mámy v Úvalech

Mámy v Úvalech aneb stránka na Facebooku nejen pro maminky

Jsme dvě mámy na mateřské dovolené a rády aktivně trávíme čas s našimi dětmi. Baví nás dlouhé, ale i krátké procházky v okolí Úval, rády si zajdeme s kočárkem na in-line brusle, nebo zajedeme na výlet někam dál. Rády nakupujeme na naše děti, a snažíme se proto hledat obchody, kde hezky a levně pořídíme vše, co potřebujeme nebo co se nám líbí.

Na jedné z našich delších procházek nás napadlo, že by nebylo špatné podělit se o naše „kočárkování“ i s dalšími maminkami. Rozhodly jsme se proto založit stránku na Facebooku „Mámy v Úvalech“, kde umísťujeme tipy na procházky, výlety, ale třeba i na zajímavé nákupy a aktivity pro rodiče a děti.

Protože nám děti odrůstají a máme doma spousty nepotřebných, ale funkčních věcí, rozhodly jsme se upořádat 15.6.2013 První bleší trh v Úvalech, kde bude možné nejen věci koupit, ale i prodat.

V budoucnosti dále plánujeme uspořádat akce a aktivity pro děti a rodiče, díky kterým se rodiče poznají a společně si užijí spousty zábavy.
Rády bychom našly maminky nebo i tatínky, kteří také chtějí aktivně trávit čas a rádi se s námi podělí o své zkušenosti, tipy a zajímavosti.
Pokud máte chuť, připojte se k nám.

Jana Procházková a Kateřina Topinková
Mámy v Úvalech