NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Sport > Otevření dětského hřiště ve sportovním areálu SK Úvaly.
n609

Otevření dětského hřiště ve sportovním areálu SK Úvaly.

n609

SK ÚVALY, Guth Jarkovské 698, 250 82 Úvaly

V sobotu 15. června 2013 proběhlo slavnostní otevření nového dětského hřiště ve sportovním areálu SK Úvaly v Pařezině.

To bylo vybudováno nákladem bezmála 500 tisíc korun, MAS Pošembeří poskytlo dotaci 270 tisíc korun a ostatní finanční krytí zajistil s podporou sponzorů SK Úvaly.

Pan Němec v projevu poděkoval paní Daně Brajerové za pomoc při podávání žádosti o dotaci, rodině Boreckých za pomoc při zpracování žádosti, panu starostovi MuDr. Šťastnému za osobní finanční dar a paní Petře Bábkové za darování hraček. Dále poděkoval firmě eTruhlárna za dodání a výstavbu hřiště a vyzvedl výbornou spolupráci s MAS Pošembeří a přidělení dotace z jejich strany. Poté za účasti celého vedení sportovního klubu došlo k přestřižení pásky a hřiště bylo předáno dětem do užívání.

Věříme, že vybudováním nového dětského hřiště se oživí nejenom sportovní areál, ale že hřiště bude sloužit celé široké úvalské veřejnosti. Snad se vyhneme působení vandalů a herní prvky ve stávajícím stavu vydrží co nejdéle. Již nyní se uvažuje o dalším rozšíření o 100m2 a v nejbližší době bude ještě nainstalována trampolína. Hřiště je volně přístupné denně od 8.00 do 21.00. V případě zájmu rodičů je možné hřiště nechat otevřené déle.

mas-posemberi

Za SK Úvaly
Josef Krutský – tiskový mluvčí

n605

n606

n607

n608

n610

n611

n612

n613

Fotografie: Jaroslav Černý
Pokračování fotografií: jaroslavcerny.rajce.idnes.cz