NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Sport > Velká cena města Úval 2013
n671

Velká cena města Úval 2013

n671

n672

Konec prázdnin zpestří v Úvalech horská kola i koncerty

Poslední srpnovou sobotu byste si neměli dělat plány na výlety, cestování na chalupy či za známými. Nejlepší bude, když se se všemi potkáte v Úvalech u Prahy, kde se uskuteční 7. ročník akce Dexter Velká cena města Úval – závod horských kol spojený s exhibičními vystoupeními a večerními koncerty pro všechny návštěvníky zdarma.

Stovky sportovců, fanoušků, rodin s dětmi či hudebních nadšenců si již zvyklo, že konec prázdnin se slaví v Úvalech. V sobotu 31. srpna dorazí na hřiště u kostela stovky bikerů, na které čeká krásná lesní trasa v olympijské disciplíně Cross country, jež se dostala do povědomí veřejnosti díky loňskému olympijskému vítězi z Londýna Jaroslavu Kulhavému. Kromě hlavního závodu určenému zkušeným závodníkům i hobby jezdcům se návštěvníci dočkají také dětských závodů včetně toho pro ty nejmenší do 6-ti let. O zábavu se jistě postará exhibiční závod v Dirt jumpu, který je ukázkou triků na postavených skokáncích včetně salt a dalších dech beroucích výkonů. Závod je vyvrcholením Újezd.net seriálu tří závodů pro zdraví.

Pro závodníky je přichystáno kvalitní zázemí – mohou se těšit na bohatý servis včetně masáží v ceně startovného (250Kč dospělí/50Kč děti). Přihlášky a informace naleznete na stránkách www.triprozdravi.cz „Ti, kdo si snad nevěří, si mohou trasu vyzkoušet na hromadné projížďce každou středu se srazem v 18:00 na místě startu – tedy na hřišti u kostela v Úvalech,“ informuje ředitel závodu Ondřej Brouček.

Na závěr Úvalské velké ceny na všechny čeká příjemná kulturní lahůdka v podobě koncertu rockových kapel. Letos zahrají kapely Ondra Novák & Univers, Free Ride (USA) a Donrvetr, začátek koncertu je naplánován na 16. hodinu. Vstupné je zdarma.

Těšíme se na všechny 31. srpna v Úvalech na Dexter Velké ceně města Úval – ať už přijdete závodit, povzbuzovat své děti či kamarády, podívat či vyzkoušet doprovodný program nebo si jen poslechnout koncerty.

n673

n674

Kontakt:
Mgr. Ondřej Brouček
předseda občanského sdružení „Tři pro zdraví“
Tel. 777 008 526; Email: Obroucek@seznam.cz

n672

O Třech pro zdraví

Tři pro zdraví je název občanského sdružení – party mladých sportovců pořádajících od roku 2007 Velkou cenu města Úval a od roku 2009 Újezd.net “Seriál tří závodů pro zdraví“ v okolí klánovického lesa.
V současné době má sdružení 16 aktivních členů a desítky lidí, kteří s pořádáním pomáhají. Spolupořadatelem Dexter Velké ceny města Úval je Cyklistický klub Úvaly.

Seriál 3+ (jak často bývá nazýván díky logu sdružení) zahajuje v polovině dubna Újezdským Duatlonem – závod kombinující běh a kolo. Druhým pokračováním je v polovině května Klánovické MTBO – orientační cyklozávod po Klánovickém lese. Vyvrcholení série probíhá tradičně poslední srobotu o prázdninách v Úvalech na cross country horských kol.

Rok od roku se snažíme naše akce na základě zkušeností vylepšovat a zdokonalovat – naším cílem je, aby si závody užil každý, kdo za námi (i z nezávodních důvodů) dorazí. Kromě závodu máme tak připravený doprovodný i dětský program, občerstvení atp.
Od začátku naší existence také spolupracujeme se sdružením Černí koně – Paracycling Team. Na jejich aktivity také míří část výtěžku z našich závodů.

n675

Text: TZ závodů

Odkazy:
Oficiální stránky závodů: www.triprozdravi.cz
Stránky kapely Donrvetr na Bandzone.cz: bandzone.cz/donrvetr
Stránky kapely Free Ride na Bandzone.cz: bandzone.cz/freeride


Zvětšit mapu