NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Ostatní > Nové ouvaly.cz
staronove-uvaly

Nové ouvaly.cz

Jak jste si určitě již všimli, náš web prošel razantní proměnou. Ta se netýká pouze vzhledu, ale i restrukturalizace stránek a rubrik. Vyřadili jsme nadbytečné stránky a zjednodušili navigaci.

Předělali jsme také některé starší příspěvky (např. Úvalské mapy a mnohé další). Jedna z větších změn na úvodní stránce se týká článků podle rubrik. Nyní navíc uvidíte i starší články, než pouze nejnovějších deset ze všech rubrik, tak jak tomu bylo v původní verzi.

Zobrazení článků dle rubrik

Zobrazení článků dle rubrik

 

Mezi další novinku patří možnost, nechat si zasílat newsletter. Znamená to, že pokud zde zadáte svou e-mailovou adresu, bude vám chodit na váš e-mail upozornění na nové články z www.ouvaly.cz. Přihlásit se můžete pomocí tohoto formuláře, který najdete na pravé straně stránky.

Formulář newsletteru

Formulář newsletteru

Rozšířili jsme působnost na více sociálních sítích – tedy pokud nás budete chtít sledovat i jinak, než pomocí Facebooku. Nyní máte možnost využít i Twitter a Google+. Také jsme umístili fotografie ze sítě Instagram. Pokud vaší fotografii označíte tzv. hastagem #Uvaly, automaticky se zobrazí také na našich stránkách.

Usnadnění vkládání komentářů pod články: místo vyplňování údajů při registraci nyní kliknete pouze na: PŘIHLÁSIT POMOCÍ FACEBOOKU. Jediná podmínka zde je, mít na FB svůj účet. Pokud ho nemáte, zůstává stále možnost zaregistrovat se běžným způsobem. Odkaz pro zaregistrování je zde: Registrace. Naleznete ho také na úvodní stránce v prostředním panelu. Pokud by byl zájem z vaší strany, rádi přidáme přihlášení pomocí Google+ a Twitteru.

Přihlášení pomocí Facebooku

Přihlášení pomocí Facebooku

Pokud by se vám na stránce nezobrazovalo něco korektně, ozvěte se nám pomocí komentáře pod tímto článkem, nebo nám napište na email: info@ouvaly.cz. Za jakoukoliv zpětnou vazbu vám předem děkujeme.

Lukáš Kurucz napsal:

Komentář týkající se nového vzhledu a celkové proměny webu napište sem. Nově můžete psát komentáře i bez přihlášení/registrace!