NEPŘEHLÉDNĚTE
Úvod > Tvůrčí pavučina

Tvůrčí pavučina

Aneta Spěváková – fotografie

h288

Aneta Spěváková (*1984), narozena v Praze, kde žila až do roku 2009, v současné době bydlí v Úvalech. Pracuje ve finančním controllingu na VZP. Publikujeme ukázky z její fotografické tvorby. Stránky Anety Spěvákové: www.anetaspevakova.com Facebook A. S.: www.facebook.com Její email.

celý článek »

Jakub Kolouch – fotografie

l983

Jakub Kolouch (1986) se věnuje především fotografování divoké přírody, ale také produktové a reklamní fotografii. Žije v Úvalech. Publikujeme ukázky z jeho tvorby. Facebook Jakuba Koloucha: www.facebook.com Jeho email. Foto J. K. v titulu: Aneta Spěváková

celý článek »

Beata Kuruczová – studentka AVU v Praze

beata-kuruczova

Beata Kuruczová (*1990),  v současné době žije v Úvalech. Studium SUPŠ Praha Žižkov – obor Užitá malba (2006-2010) VOŠUP Praha Žižkov – obor Malba a přidružené techniky (2010 – 2012) Od roku 2012 započala studium na Akademii výtvarných umění v Praze v malířském ateliéru Michaela Rittsteina. Níže jsou ukázky její tvorby.

celý článek »

Hana Novosádová – absolventka SUŠ.

f384

Hana Novosádová (*1987), žije v Úvalech, absolventka střední umělecké školy. Ukázka tvorby. Její email. O sobě nám prozradila: V umění je duše. Duše toho pod jehož rukou vzniká a formuje se. Jmenuji se Hana Novosádová, absolvovala jsem střední uměleckou školu, obor propagační výtvarnictví – aranžování. V každém mém díle je kousek ze mě, z mé duše jenž by jinak zůstala hluboko pod ...

celý článek »

Miroslav Novák – výtvarník.

a333

Miroslav Novák (*1955), žije v Klánovicích, 10 let dříve v Úvalech, výtvarník, v současnosti se zabývá mj. i malbami v interierech, absolvoval v r. 1985 SOŠV Václava Hollara – ukázky tvorby. Většina obrazů je prodejných, další informace na jeho e-mailu.

celý článek »